Świeża symulacja na szkolenia motywacyjne – kurs trenerski

Informujemy, iż w naszym katalogu gier dla branży firm określanych jako SME, organizacji non profit i jednostek samorządowych od przyszłego kwartału posiadamy symulację menedżerską: Szkoleniowe mistrzostwa w nieziemskim wariancie gry w Zbuduj namiot (Roboczy tytuł gry jest jeszcze nie tsaki jak ma być – niemniej odzwierciedla sens tej sesji.)
Tą symulację stosujemy na programach z planowania sytuacyjnego, z komunikacji międzykulturowej oraz na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia motywacyjne. Typowe jej wykorzystanie to Kursy Trenerskie.

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Zakres tematyczny gry: proces grupowy
Kraj pochodzenia symulacji: Tajlandia
Czas realizacji samej symulacji bez omówienia: ok. kwadrans
Liczba uczestników: nie mniej niż 6, maksimum 18.
Lista potrzebnego sprzętu: obręcz do pilatesu – sztuk osiem, pakuły lniane motek – sztuk osiem, kasetki na pieniądze- sztuk osiem, trochę chrzanu, paczka jagodowych nalepek, łyżka cedzakowa

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
FM Aluminium Spółka z o.o., C.M. Motomarket Sp. z o.o., MOLD A. Szymańska & M. Plucińska Spółka Jawna, Lakiernictwo Sierakowski Czesław, CCS DRUK Sp. z o.o., Arkadiusz Kucharski „ATUT”, „Rolvet” Józef i Barbara Napierała S. J., Gmina i Miasto Tuliszków , Gmina Krotoszyn, TERMY PODOLAŃSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Miasto Poznań, Stowarzyszenie Integracji Humanistycznej Po-Most, Fundacja „Klub Obywatelski”, Fundacja Prawo Europejskie , Polski Związek Chórów i Orkiestr – Oddział Mazowiecki, Stowarzyszenie „Zdrowie i My”, Stowarzyszenie Ekologiczne „Światowid”, Stowarzyszenie Pomocy i Interwencji Społecznej , Stowarzyszenie Rodziców Dzieci z Nowotworami Oczu „Bartek” , Towarzystwo Młodych i Wolnych „Tolersex”, ZHR Okręg Mazowiecki
Gra była również organizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Praca społeczna”

DODATKOWA WIEDZA:
Instrukturom rozważającym zakup proponujemy pozycje literaturowe:

 • Konsumpcja-Alan Aldridge
 • Wędrówki z Gandalfem. Sprzedaż-Robert Kozak, Brian Tracy
 • 33 sposoby na kryzys gospodarczy-Hermann Simon
 • Marketing wielkich możliwości-Grzegorz Urban
 • Mentoring-Małgorzata Sidor-Rządkowska
 • Anatomia biznesu. Motywacja-John Adair
 • Zaryzykuj – zrób to!- Richard Branson

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Rajgród, ośrodek Gronik, ulica Nowoursynowska 4b
  Cena kursu: 1100 PLN +23% VAT. Oferujemy możliwość uiszczenia ceny w ratach – dziesięć miesięcznych wpłat.
  W cenie wyjazdu znajduje się catering. Przystawka: Tradycyjna włoska sałata z sera mozzarella i dojrzałych pomidorów. Zupa: Zupa z dojrzałych pomidorów podana z ryżem.. Drugie danie: Steki z polędwicy wołowej podane z sosem pieprzowym z grubymi frytkami i gotowanymi warzywami. Deser: Krem waniliowy z gruszką, bitą śmietaną i polewą czekoladową. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.