Nietypowa zabawa na szkolenia team building – licencja

Informujemy naszych Klientów, iż w proponowanej przez nas ofercie gier dla branży MŚP, fundacji non profit i jednostek samorządowych od zeszłego kwartału przedstawiamy symulację biznesową: Ekstremalne zawody w niezwykłym wariancie gry w Zbuduj namiot (Wstępna nazwa zabawy jest do korekty – jednak pokazuje sens zadania.)
Proponowaną symulację organizujey na warsztatach z kreatywności, z radzenia sobie ze stresem a także na szkoleniach team building. Gra nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Typowe jej przeznaczenie to Warsztaty HR.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Tematyka symulacji: zachowania prospołeczne
Kraj pochodzenia gry: Australia
Czas prowadzenia: dwa dni
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, do 18.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: waveboard – sztuk pięć, grabie – sztuk pięć, masy mocujące – sztuk dwie, trochę napojów gazowanych, paczka malinowych kredek, karbownica

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Salon Fryzjerski „Joanna” Joanna Olczak, Inywidualna praktyka stomatologiczna Olgierd Schneider, FGP POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Chojmex Roman Moś, Fludra sp. z o.o., AGJ S.C., Winkowski Engineering Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Miasto i Gmina Ostrzeszów, Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie, Roma Investments Piątkiewicz Spółka Jawna, Fundacja PLANTACJA SZTUKI, Fundacja „Żoliborski Fundusz Lokalny”, Fundacja Współpracy Polsko- Niemieckiej, Polski Związek Bokserski, Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi”, Stowarzyszenie Keramos , Stowarzyszenie Przyjaciół i Rodziców Dzieci z Wadą Słuchu i Dodatkowymi Wadami Rozwojowymi, Stowarzyszenie Spiritus Movens , Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Związek Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych – Koło Nr 15 Wawer
Gra była również przeprowadzana na kursach zawosowych z dziedziny „Języki rzadziej nauczane”

LEKTURY:
Osobom zainteresowanym tym narzędziem proponujemy te lektury:

 • Siedem nawyków skutecznego działania – Stephen covey
 • Przemiana- Brian Tracy
 • Polak w świecie finansów-Dominika Maison
 • Kształtowanie liderów. Jak pomóc innym w pełni wykorzystać własny potencjał-John C. Maxwell
 • Metody i techniki pobudzania kreatywności w organizacji i zarządzaniu-Anna Kosieradzka
 • 4-godzinny tydzień pracy-Timothy Ferriss
 • Zbiór gier doskonalących burzę mózgów-Mike Mulvihill, Mary Scannell

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Wartkowice, pensjonat Promnice, ulica Cyprysowa 2c
  Koszt symulacji: 3500 zł plus podatek VAT. Proponujemy opcję płatności ratalnie – cztery wpłat.
  W cenie szkolenia zawarty jest obiad. Przystawka: Grillowany ser owczy podajemy w duecie ze słodko-kwaśną gruszką i borówkami. Zupa: Zupa podgrzybkowa w chlebku z sosem czosnkowym. Drugie danie: pierś z indyka pieczona w szynce Szwarcwaldzkiej faszerowana szparagami serwowana na spaghetti z młodych warzyw, kluskami i sosem. Deser: Tort miodowy. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.