Nietypowa zabawa na szkolenia integracyjne – kurs trenerski

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla sektora MŚP, stowarzyszen niekomercyjnych i sektora publicznego od ostatniego miesiąca przedstawiamy symulację team building: Komiczne bicie rekordu w autorskim wariancie zabawy w Sumo (Roboczy tytuł tej zabawy jest dopiero tymczasowy – natomiast oddaje przebieg ćwiczenia.)
Naszą symulację wykorzystujemy na kursach z planowania sytuacyjnego, ze współpracy grupowej oraz na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Główne jej zastosowanie to Szkolenia Z Negocjacji.

KATEGORIA GRY:
Problematyka symulacji: postawy proaktywne i menedżerskie
Kraj pochodzenia gry: Szwecja
Czas trwania: półtorej godziny
Liczba uczestników: od 5, maksymalnie 19.
Rekwizyty: stojak pod łuk magnetyczny – sztuk siedem, klucz nastawny – sztuk sześć, kleje w płynie- sztuk sześć, trochę kukurydzy kolbowej, paczka ametystowych mazaków, misa

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
ANGICOM MICHAŁ GÓRAL, ”DREWTAR” – Monika Bochen, Cukiernia Jan Kachlicki, EKOANALITYKA Jerzy Sternal, „Inter-bud” Przemysław Grabowski, “J.A.M. Inox Produkt” Sp. z o.o., Mechanika i Diagnostyka Pojazdów Samochodowych Stanisław i Grzegorz Leśniak, Powiat Leszczyński, Miasto Kalisz, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów, Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP w Kłodawie, Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie, Fundacja „Charitas”, Klub Sportowy VARSOVIA MOTONAUTICA, Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego, Stowarzyszenie „Dzielimy się tym co mamy”, Stowarzyszenie Klub Tenisowy LEGIA, Stowarzyszenie Pomocy Chorym z Zespołem Turnera, Stowarzyszenie Rodziców oraz Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Bliżej Dziecka”, Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski, ZHR Obwód Praga Płd
Symulacja była również stosowana na studiach podyplomowych „Księgowość, zarządzanie finansami”

LEKTURY:
Osobom uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry polecamy pozycje literaturowe:

 • Swiat 2040. Czy Zachód musi przegrać?- Andrzej Lubowski
 • Myśl i bogać się – książka ćwiczeń-Joel Fotinos, August Gold, Napoleon Hill
 • Jak inwestować w złoto i srebro-Michael Maloney
 • Wzrost.Ideały jako siła napędowa-Jim Stengel
 • Procesowe Zarządzanie Organizacją-Piotr Grajewski
 • O krok dalej. Jak motywować pracowników-Chris Brady, David Macleod
 • Zarządzanie przez wartość. Firma z perspektywy interesów właścicielskich-Michał Michalski

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Czajków, pałac Hotel Spa Wojciech, ulica Opalińska 13
  Cena kursu: 1200 złotych plus VAT. Proponujemy prawo uiszczenia ceny ratalnie – cztery wpłat.
  W cenie programu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Grillowany ser owczy podajemy w duecie ze słodko-kwaśną gruszką i borówkami. Zupa: Delikatny krem brokułowy z groszkiem ptysiowym. Drugie danie: Grillowana pierś z kurczaka z bukietem gotowanych warzyw.. Deser: Mini babeczki z owocami. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.