Ciekawa symulacja na szkolenia biznesowe – certyfikacja

Informujemy naszych Klientów, że w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla sektora małych firm rodzinnych, podmiotów tzw. ekonomii społecznej i sektora publicznego od ostatniego roku posiadamy grę team building: Ekstremalne zawody w nietypowym wariancie zabawy w Tangramy (Roboczy tytuł zabawy jest na razie roboczy – niemniej wyraża charakter tej sesji.)
Proponowaną symulację organizujey na programach z twórczego analizowania problemów, z analizy ryzyka biznesowego i na wyjazdach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Statystycznie najpowszechniejsze jej użytkowanie to Zamkniete Szkolenia HR.

KATEGORIA GRY:
Merytoryka zabawy: model zachowań społecznych w pracy
Kraj pochodzenia licencji: Wielka Brytania
Czas trwania jednej sesji: dwa dni
Liczba uczestników: nie mniej niż 8, maksimum 17.
Sprzęt potrzebny trenerowi: zestaw do badmintona – sztuk dziewięć, rozeta drewniana – sztuk trzy, sekretnik- sztuk sześć, trochę octu, paczka poziomkowych zakreslaczy, korkociąg

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „AGA-EX” Spółka cywilna Agata Banaszak Jakub Banaszak, GEODEZJA Janusz Dymowłok, Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne „Jaxa-Pol” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, PRO-MOLD-EPS Przedsiębiorstwo Produkcji Form Sergiusz Skrzypczak, Laboratorium Diagnostyki Molekularnej GenMed s.j. J. Świerczyński, P.P.H.U. EFEKT Spółka Jawna Janusz Frąckowiak i Spółka w Kaliszu, PROPART Sp. z o.o., Gabinet Lekarski Mikołaj Kubasik, Gmina Koło, Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie, Powiat Poznański, Stowarzyszenie Artystów Pienińskich, Fundacja „Malwa”, Fundacja Promowania Rozwoju Osobistego i Społecznego „Ursynów”, Polskie Towarzystwo Dietetyki – Oddział w Warszawie (Instytut Żywności i Żywienia), Stołeczna Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą , Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów URSUS, Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków , Stowarzyszenie Teatr Adekwatny, TKKF „Olszynka Grochowska”, Zespół Ognisk Wychowawczych Im. K. Lisieckiego „Dziadka” – Ognisko Praga
Gra była też prowadzona na studiach doktoranckich „Prawo międzynarodowe”

LITERATURA:
Wykładowcom rozważającym zakup polecamy wymienione tutaj opracowania:

 • Keynes. Powrót mistrza-Robert Skidelsky
 • Inwestowanie w jednej lekcji-Mark Skousen
 • Drugie oblicze Wall Street, czyli dlaczego odszedłem z Goldman Sachs-Greg Smith
 • Szkoła liderów. Dwa lata w Harvard Business School-Philip Delves Broughton
 • Jak sprzedawać gdy nikt nie kupuje i jak sprzedawać więcej kiedy już zaczną-Dave Lakhani
 • Kształtowanie strategii szkoleń i rozwoju pracowników-Andrew Mayo
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem przyszłości-Kazimierz Perechuda

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Cybinka, zamek Regent , ulica Barcicka 11
  Cena kursu: 2700 zł netto. Dajemy opcję uiszczenia ceny ratalnie – siedem miesięcznych wpłat.
  W cenie programu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Carpaccio z wędzonej gęsi na sałatce z rukoli. Zupa: Zupa z grzybów leśnych. Drugie danie: Pieczony filet z łososia z parmezanową kruszonką podany na gorącej sałatce z pomidorków chery i bazylii . Deser: Połówki banana zapieczone w pszennej tortilli z pysznym sosem czekoladowym i miodem. Podawane z bitą śmietaną. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.